Team OPLOG

Dünya devi firmaların lojistik operasyonlarının yürütüldüğü, alanında en iyi 10’larca mühendisin global standartlarda teknolojiler geliştirdiği; eğlenceli, yaratıcı, sıkı çalışılan ve üretkenliğin üst düzeyde olduğu bir çalışma ortamında yer almak ister misin?

Team OPLOG için her yeni gün, aşılması gereken yeni bir güçlük; OPLOG ve ortaklarının büyümesine ve başarısına katkıda bulunmamız için yeni bir fırsattır. Sen de bizim gibi (en hızlı büyüyen olsan bile) büyümenin sonu olmadığına inanıyor ve dünyaya devrim niteliğinde ürünler, yazılımlar ve operasyon yönetimi sistemleri geliştirip sunan ya da bu teknolojileri; operasyonları mükemmelleştirmek için kullanan ekibimizin bir parçası olmak istiyorsan, seni de aramızda görmek isteriz.

OPLOG, işe alım sürecinde herkese eşit fırsat sunan bir şirkettir.

Bütün adaylar; ırk, renk, dil, din, ulus, yaş, engellilik, cinsiyet veya cinsel eğilimden bağımsız olarak değerlendirilir.

AÇIK POZİSYONLAR

Formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz!

Spesifik bir pozisyon belirtmemiş olsak da kendine güvenen adaylara kapımız her zaman açık. Yandaki formu doldurman CV havuzumuza girmen için yeterli. Emin olabilirsin; CV'lere tek tek bakıyoruz.

TOP