Bulut tabanlı çözümler ve uygulamalar hızla tüm dünyadaki piyasaları fethediyor; Büyük işletmeler, yeniliklere açık olmayabilir, ancak maliyet ve kaynak tasarrufuna aşırı duyarlıdırlar. Yerinde veri yönetiminden bulut yönetimine geçiş, genel şirket yönetiminde her zaman yeni ve büyük fırsatlar yaratıyor.

Daha Kapsamlı Bir yönetim

Bulut tabanlı tedarik zinciri yazılımı, sektörünüze, taşımacılığınıza , nakliye talimatlarına ve depoya özel, ithalat-ihracat yönetmeliklerine uyacak şekilde özelleştirilebilir.

Bu şekilde kişiselleştirme, Müşteri gereksinimlerinin daha iyi tatmin edilmesine yol açacaktır. Aynı zamanda kaynaklarınızı azaltır ve süreçleri geliştirir.

Daha İyi Bir Zaman Yönetimi

Bulut tabanlı tedarik zinciri yönetimi , yöneticilerin gereken tüm verilere sahip olması ve zamanlamalarını daha verimli bir şekilde planlamanıza ve ayarlamanıza yardımcı olur.

Bulut tabanlı tedarik zinciri yönetimi lojistik sürecinin her aşamasındaki kaynaklarınızı gerçek zamanda birleştirir. Herkes, bu noktada neler olduğunu görebilir ve birbirinin eylemlerini buna göre koordine edebilir.

Daha İyi Bir Maliyet Ana Planı

Bulut tedarik zincirinizi gerçek zamanlı olarak yönetebilme özelliği, sipariş işlem, depolama, stok yönetimi, nakliye ve genel fiyatlamayı daha ölçeklenebilir hale getirir ve böylece daha ucuza sağlar.

Daha İyi Bir Kalite Değerlendirmesi

Bulut tabanlı lojistik, şirketin gerçekleştirme kabiliyetini daha gerçekçi bir şekilde değerlendiriyor. İşlemin her alanında daha hızlı ve daha iyi bir kontrol, verilen standartlara daha uyumlu hale getirilmesine yardımcı olur. Kalite ihlalleri kısaca bulunabilir. Böylece, sorunu çözmek için daha az çabaya ve paraya ihtiyaç vardır.

Sürekli İyileştirme

Her işletme, pazar pozisyonlarını arttırma ve süreçlerini geliştirme eğilimindedir. Bulut çözümleri ile yeni işlevler eklemek veya eski özelliklerini kaldırmak daha kolay ve daha ucuzdur. Bulut tabanlı lojistik çok sayıda metrik araçlara sahiptir.

Daha İyi Bir Kaynak Yönetimi

Bulut tabanlı lojistikteki tüm iletişim gerçek zamanlı olarak mümkün olduğu sürece, kaynakları idare etmek çok daha kolaydır. Yöneticilerin dahili uygulamayla ayrı bir masaüstüne ihtiyaçları yoktur. Bir tarayıcı ve internete erişim yeterlidir.

Bugün OPLOG ile profesyonel şekilde bulut tabanlı lojistik stratejinizi oluşturmaya başlamak işletmeniz için yapacağınız en akıllı yatırım olabilir.

Hoşunuza Gidebilecek Diğer Yazılarımız

Yukarıdaki blog yazımızla benzer konuya sahip popüler yazılarımız

En Sorunsuz 9 E-Ticaret Yazılımı

En Faydalı Shopify Uygulamaları

2019 E-Ticaret İstatistikleri

Kızgın Müşteriyi Mutlu Etme Yolları

Ürün İade Savaşını Kim Kazanacak?

Satın Alınabilir E-Ticaret Ürünü Bulma Rehberi

E-Ticaretin Sürdürülebilirlik Problemi

Facebook Verilerinizi Nereden Aldığını Söylüyor

E-Mail Pazarlamanın Modası Geçti Mi?

E-Ticaret Satışlarını Optimize Etmenin 5 Yolu

Sipariş Karşılama Merkezi ve Depo Arasındaki Farklar Neler?

Yurtdışına E Ticaret Ürün Satışı Nasıl Yapılır?

TOP