BULUT TEKNOLOJİSİYLE LOJİSTİK

OPLOG, sahip olduğu üstün bulut teknolojisi ile güvenli lojistik çözümleri sağlar.

BULUT TEKNOLOJİSİYLE LOJİSTİK

OPLOG veri güdümlü bulut teknolojisi ve WMS (Depo Yönetim Sistemi) gibi yazılımlar kullanarak esnek, düzenlenmiş ve güvenli lojistik çözümleri sağlar. Bulut teknolojisi sayısız yetkinliğe sahip olmakla birlikte, operasyonlarınıza mümkün olan en fazla değer katkısının yapılabilmesi açısından zaruridir. Artırılmış veri, entegre iletişim ve gerçek zamanlı analizlerin gücü lojistik sektöründe, diğer tüm sektörlerden daha büyük bir değişime sürüklemiştir. Şirketinizin bu zengin kavrayış gücünden yararlanmasını mutlaka sağlayın; zira, rakiplerinizin bunu yaptığından emin olabilirsiniz.

Artık OPLOG’un bulut-bazlı, gelişmiş iş istihbaratı araçları sayesinde tedarik zincirinizin gündelik uyumlaştırma ve kalibrasyon için gerçek-zamanlı verilere özelleştirilmiş erişim imkanından yararlanabilir, zayıf alanların belirlenmesi ve kaynak tahsisi ve dağıtım kararlarının optimize edilmesine yönelik durum analizlerine erişebilirsiniz.

Çok istemcili bir mimariye sahip bir SaaS modeli ile şirketiniz temel işlevlerin sunduğu tüm özelliklerden, yazılımın iş akışları, uyarılar, raporlar, formlar ve etiketler gibi özelleştirmeleri mümkün kılan ayrı, uyarlanabilir bir katmanla faydalanabilir. Bu iş akışlarının her biri yükseltmeler sırasında korunarak eksiksiz biçimde yeni sürüme aktarılır; böylece performansınızı zayıflatacak, yamalı eski sürümleri kullanmak durumunda kalmazsınız.

OPERASYONLARINIZIN MERKEZİ KONTROLÜ

ORGANİZASYONUNUZU DESTEKLEYEN MODEL

GERÇEK ZAMANLI FİYATLANDIRMA

GERÇEK ZAMANLI ENVANTER

ÇOK SAYIDA WMS VE TEKNOLOJİ SİSTEMİ KULLANMA GEREKLİLİĞİNİN ORTADAN KALDIRILMASI

TEK BİR PLATFORM ÜZERİNDE TÜMLEŞİK ÖRÜNTÜ TANIMA ANALİZİ VE OPTİMİZASYON

ÖNEMLİ ÖLÇÜDE ZAMAN VE MALİYET TASARRUFU SAĞLAYAN DOĞRU SÜREÇ SENKRONİZASYONU

OFİS KAYNAKLARI ESNEKLİĞİ

TEDARİK ZİNCİRİ MÜHENDİSLİĞİ VE ANALİZİ

Bulut-tabanlı bir teknoloji olan OPLOG’un Kontrol Kulesi, ortaklarının lojistik ihtiyaçlarına bütüncül
bir bakış açısı getirerek, tedarik zinciri ağı içerisinde maliyet ve verimlilik optimizasyonu sağlar.

TOP