Shopify Altyapısını Kullanmak İşinizi Büyütmekte Size Tek Başına Yardımcı Olmayacaktır. Çünkü E-Ticaret Siteniz Tüm Parçaları Kusursuzca Çalışması Gereken Bir Makine Gibidir. Shopify Altyapısı Kullanan E-Ticaret Siteleri İçin En Faydalı Shopify Uygulamalarını Birlikte Keşfetmeye Hazır Mısınız?

Octane AI

Octane AI, Facebook Messenger ve SMS kullanarak e-ticaret sitenizdeki satışları artırır. Octane AI ile terkedilmiş alışveriş sepeti kampanyaları düzenleyebilir, müşteri sorularını otomatik olarak cevaplayabilir, konuşma SSS'leri oluşturabilir, bildirimler gönderebilir ve müşterilerinizin ürünlerinizi daha kolay bulmalarına yardımcı olabilirsiniz.

Yotpo

2011 yılında kurulan YOTPO, yapay zeka (AI) teknolojisi ve veriye dayalı yaklaşımla içeriğin en optimum sürede, en uygun yol ile takip edilmesini ve ölçümlenmesini sağlıyor. Yotpo, tüketicilerin markaya ait dijital ortamda ürettiği görüşler, teknik sorular hatta fotoğraf gibi içerikleri bir araya getiren mükemmel bir servis.

Gorgias

Müşteri hizmetleri ekibinizin tüm destek çalışmaarı ve müşteri hizmetlerini tek bir yerden yönetmesini sağlayan kusursuz bir uygulamadır. Müşteri memnuniyetini ölçebilen anketler gönderebilir ve e-ticaret sitenize ait marka sadakatini arttırabilirsiniz.

Beeketing

Beeketing, e-ticaret mağazanızı ilk ziyaret eden müşterilerinizi izlemeye başlar. Satın alma işleminin tamamlanmasına kadar, ilgi alanlarını öğrenmek ve ihtiyaçlarını anlamak için tüm davranışlarını takip eder. Müşterilere gerçekten satın almak istedikleri ürünleri önererek dönüşüm oranını arttırır.

Privy

Privy'nin ücretsiz dönüşüm ve e-posta pazarlama araçları paketi, e-posta listenizi Shopify mağazanız aracılığıyla büyütmenize yardımcı olur. Privy'nin Shopify + Shopify Plus ile entegrasyonu, hesabınızı birkaç saniye içinde kurmanıza ve ilk kampanyanızı anında ve ücretsiz yayınlamanıza olanak tanır.

TradeGecko

TradeGecko , tüm işlerinizi merkezi bir platformdan yürütmenizi sağlar, tüm satış, e-ticaret ve pazar kanallarınızı envanter kontrol, muhasebe ve sipariş karşılama işlemlerine bağlar ve otomatik olarak senkronize eder.

Hoşunuza Gidebilecek Diğer Yazılarımız

Yukarıdaki blog yazımızla benzer konuya sahip popüler yazılarımız

En Sorunsuz 9 E-Ticaret Yazılımı

En Faydalı Shopify Uygulamaları

2019 E-Ticaret İstatistikleri

Kızgın Müşteriyi Mutlu Etme Yolları

Ürün İade Savaşını Kim Kazanacak?

Satın Alınabilir E-Ticaret Ürünü Bulma Rehberi

E-Ticaretin Sürdürülebilirlik Problemi

Facebook Verilerinizi Nereden Aldığını Söylüyor

E-Mail Pazarlamanın Modası Geçti Mi?

E-Ticaret Satışlarını Optimize Etmenin 5 Yolu

Sipariş Karşılama Merkezi ve Depo Arasındaki Farklar Neler?

Yurtdışına E Ticaret Ürün Satışı Nasıl Yapılır?

TOP