HAKKIMIZDA

2013 yılında kurulan ve merkezi seçkin teknoloji geliştirme üssü Bilkent Cyberpark’ta bulunan OPLOG, lojistik tecrübesi ve geliştirdiği yazılımlarla tüm tedarik zinciri operasyonlarına, tasarruf ve verimlilikle birlikte global entegrasyon imkânı katarak akıllı çözümler sunuyor.

Teknokentte yer alan inovasyon merkezinde, mühendis ekibiyle geliştirdiği lojistik teknolojilerini, saha ve depolarındaki operasyonel ekip aracılığıyla lojistik hizmetlerine dönüştüren OPLOG, bir dördüncü taraf lojistik (4PL) hizmet sağlayıcı olarak, ileri teknoloji sistemleri aracılığıyla dünya devi firmalara depolama, dağıtım ve teslimat gibi lojistik hizmetleri veriyor.

Ayrıca OPLOG, büyük ya da küçük e-ticaret firmaları için özelleştirilmiş depolama, sipariş karşılama, katma değerli servisler gibi hizmetler de sunuyor.

OPLOG, titizlikle yürütülen sipariş karşılama, nihai hedefe teslimat ve nakliye hizmetleriyle desteklenen, rasyonel biçimde düzenlenmiş bir tedarik zinciri yönetim sistemi sağlayarak, pazar payı kazanmanıza ve üst düzey müşteri sadakati yaratmanıza katkıda bulunma kabiliyetine sahiptir.

YAKLAŞIMIMIZ

OPLOG, kuruluşundan sonraki ilk üç yıl içinde hızlı bir büyüme süreci geçirerek eşsiz bir hizmet ve değer sunan değerli ortaklıklarıyla güvenilir, güçlü ve müşterilerinin değişen talep ve beklentilerine duyarlı bir şirket haline geldi.

Son teknolojinin olanaklarından yararlanan ve açık, dürüst ve entegre bir ortamda faaliyet gösteren OPLOG ekibi, müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için her zaman beklentilerin ötesine geçme kararlılığıyla çalışıyor.

Bu yaklaşım, Dünya ticaretinin tarihteki merkezi ve Avrupa ile Asya arasındaki coğrafi geçiş yolu olan Türkiye’deki stratejik konumumuzla da desteklenirken, şirketin Türkiye ve dünya çapındaki üstün erişimi açısından kolaylaştırıcı bir faktör olarak ortaya çıkıyor.

OPLOG, kapsamlı altyapısı ile Kocaeli ve İzmir’de bulunan son teknoloji donanımlı depoları ve profesyonel lojistik ortaklarından oluşan güçlü ağı sayesinde haklı itibarını borçlu olduğu üst düzey depolama, sipariş karşılama, tedarik zinciri ve dağıtım hizmetlerini ortaklarına sunuyor.

"Teknoloji ve lojistik sektörlerinin seçkin mensuplarını bir araya getiren OPLOG pazarın dinamik koşulları ve teknolojik gelişimin hızıyla dönüşerek daha fazla değer, verimlilik ve global entegrasyon sunan akıllı çözümlere ilişkin temel bir ihtiyacı karşılıyor."

TEKNOLOJİMİZ

Web teknolojisinin gücünü kullanan OPLOG, yazılım geliştiriciler ve sistem uzmanlarından oluşan dinamik bir ekiple kendi bünyesinde geliştirdiği devrim niteliğinde ürünler, yazılımlar ve operasyon yönetim sistemleri ile lojistik ve tedarik zinciri yönetimine yeni ve etkin çözümler sunuyor.

HİZMETLERİMİZ

OPLOG’un kapsamlı altyapısı, Türkiye ve dünya çapında kapsamlı depolama, sipariş karşılama, tedarik zinciri ve dağıtım hizmetlerinin sağlanması açısından ideal biçimde konumlandırılmış, bulunan son teknoloji donanımlı Kocaeli ve İzmir depolarını içeriyor.

TAKIMIMIZ

OPLOG, bugünkü itibarının bir parçası olan, müşterilerinin değişen talep ve beklentilerine duyarlı ve bunlara her zaman eşsiz bir hizmet performansıyla yanıt verme yetkinliğine sahip bir lojistik ortağı olma niteliğini ekibinin sürekli adanmışlığı, esnekliği ve uzmanlığına borçludur.

"OPLOG, Türkiye çapında teknoparklar bünyesinde kurulan ilk lojistik şirketidir."

VERİMLİLİK

OPLOG olarak biz planlama, izleme ve titiz işletme faaliyetlerimizi, sıfır israf felsefesiyle, en az ölçüde kaynaktan en fazla değeri üretme hedefi doğrultusunda sağlam adımlarla yürütüyoruz.

ZAMAN

Teknoloji geliştirme uzmanlarımız ve operasyon yöneticilerimiz, gelişmiş yazılımlar kullanarak, ekiplerimizin görevlerini her zaman tam vaktinde yerine gitmelerine destek olmak için titizlikle çalışıyor.

ŞEFFAFLIK

En kusursuz planlama ve kontrollerin sağlandığı durumlarda bile sorunların ortaya çıkması kaçınılmazdır. Her ne yaşanırsa yaşansın, bir tam şeffaflık politikası uyguluyoruz.

AZİM

Bizse güçlüklerden yılmıyor, onları yetkinliklerimizi sınamak ve geliştirmek için birer fırsat olarak görüyor, her seferinde ekiplerimizin uzmanlığından yararlanarak ihtiyacınız olan çözümü size sunuyoruz.

"OPLOG, bir operasyonel lojistik şirketi olarak son 4 yılda gerçekleştirdiği %4574’lük büyüme oranıyla bir ilki gerçekleştirerek Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketi olmuştur."

NEDEN OPLOG?

OPLOG, kuruluşunuza rakipsiz bir değer, destek ve coğrafi erişim sağlayan, e-lojistik alanında lider bir kuruluştur.

Tüm operasyonlarımızı bulut üzerinden yönetiyor ve mobil uygulamalar üzerinden takip ediyoruz. Tüm bu teknolojileri operasyonel hizmet verdiğimiz müşterilerimizin de kullanımına sunuyoruz.

Operasyonel ekiplerimizle, teknoloji ekiplerimiz büyük bir uyum içinde çalışıyor. Teknolojik alt yapımız ile yönetilen depolarda operasyonlarımızı konvansiyonel lojistik şirketlerine oranla %30 daha verimli şekilde gerçekleştiriyoruz.

Bu yeniden yapılandırılmış yaklaşım, bir şirketin kendi bünyesindeki birimine farklı bir perspektif, bilgi birikimi, deneyim ve teknoloji katkısı yaparak, artan operasyon başarısından karşılıklı fayda sağlayan uzmanlarla çalışmak suretiyle rakipsiz verimlilik ve değer sunulmasını sağlıyor.

Ortaklarımız arasında yerinizi alarak her zaman ve her yerde deneyimli yazılım geliştiriciler, sistem uzmanları ve müşteri hizmetleri personelinden oluşan ekibimize erişim olanağına sahip olabilirsiniz.

TOP