OTOMOTİV LOJİSTİĞİ

Otomotiv Sektörünün Dinamik Ortamına Yanıt Vererek, Yüksek Kaliteli Lojistik Hizmetler Sunuyoruz.

OPLOG OTOMOTİV LOJİSTİĞİ

OPLOG, üst düzey verimliliğe sahip, gelişmiş elektronik arayüzler kullanarak sektörün önde gelen otomotiv distribütörlerine navlun, depolama ve gümrük geçiş işlemlerini de içeren çok çeşitli yüksek kaliteli hizmetler sunuyor. En yeni teknolojilerin kullanıldığı takip yetkinlikleri gönderilerin, müşterilere teslim edilene kadar yakından izlenmesine ve takibine olanak sağlıyor.

OPLOG, otomotiv sektörünün dinamik ortamına yanıt vererek, müşterilere, stok düzeyini en aza indirme ve genel teslimat sürelerini azaltma doğrultusunda spesifik lojistik asistanlığı sağlıyor. Çok çeşitli araçların nakliyesi özel otomobil taşıyıcıları ile gerçekleştirilirken, yüksek değerli performans araçları için kapalı ortamda nakliye seçeneği sunuluyor.

OPLOG, araç nakliye hizmetlerine ek olarak, lastik, akü ve aksesuarlar gibi otomotiv parçalarının gelen ve giden dağıtım hizmetlerini de sağlayarak tüketicilerin, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar, rüyalarındaki otomobili sipariş edip bakımını yaptırabilmelerine olanak sağlıyor.

UZMANLARIMIZA DANIŞIN

TOP